Magazin
UPOZNAJTE KORDUROJA: Najstariji mačak na svijetu

Korduroj je postao najstariji živi pripadnik svoje vrste s 26 godina i 13 dana, a njegova vlasnica Ešli Rid Okuram ističe da je tajna njegovog dugog života u tome što mu je ona dozvolila da bude mačka: da lovi i dobija beskrajno mnogo ljubavi!
On je odavno preživio svoje vršnjake iz mačjeg sveta, koji žive, u prosjeku, jedanaest godina. On je naslijedio titulu najstarije mačke na svijetu od mace Tifani Tu, dvadesetsedmogodišnjakinje koja je uginula prošle godine.
Ešli i Korduroj žive u oregonskoj ruralnoj zajednici Sisters, oko 160 kilometara južno od Portlanda, gdje mačak provodi dosta vremena napolju. On uživa u lovu na miševe i igri, a njegova vlasnica je, imajući to u vidu, odlučila da proslavi ovaj važan događaj tako što mu je kupila miša.
Ešli je ističe da je ponosna na svog najboljeg i krznenog drugara koga je dobila kao mače u svojoj sedmoj godini života i od kog se nikad nije rastajala.

-
Društvo3 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Svetosavska sekta4 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Politika7 hours ago
Da li će Mandićev i Kneževićev „ćacizam“ ugroziti crnogorsku vlast?
-
Ekonomija3 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze
-
Politika1 day ago
ZADRŽATI APARAT SILE POD KONTROLOM: Vučić će učiniti sve da ne prođe kao Milošević