Politika
DANAS ISTIČE ROK ZA DOLAZAK AMBASADORA: Neodazivanje teža povreda službene dužnosti
Danas ističe rok za dolazak svih diplomatsko-konzularnih predstavnika, koje je Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo da se vrate u Crnu Goru radi održavanja konsultacija.
Ministarstvo vanjskih poslova pozvalo je sve diplomatsko-konzularne predstavnike da dođu u Crnu Goru do danas zbog održavanja ambasadorskih konsultacija.
Iz tog resora naveli su da se konsultacije održavaju od danas, što u praksi znači da su ambasadori obavezni da do tada doputuju u Crnu Goru.
“O tačnom terminu i formatu konsultacija javnost će biti blagovremeno obaviještena. Neodazivanje na konsultacije, bez opravdanog razloga, predstavlja težu povredu službene dužnosti”, navodi se u saopštenju Ministarstva.
-
Politika2 days ago„BIJELI“ DIO ISTISKUJE SPAJIĆA: Ivanović i Pejović preuzimaju PES?
-
Društvo4 days agoĆirilica između fanatizma i istorije
-
Politika5 days agoA od kuma kineske supersonične rakete!
-
Ekonomija3 days agoMARTOVSKI SNIJEG NE MOŽE SAKRITI ISTINU: Kolašin je preživio sezonu zahvaljujući prirodi, ne državi
-
Društvo3 days agoKrsto i Rako, dvije smrti i jedna vječna opomena Crnoj Gori
-
Svetosavska sekta18 hours agoKGB RECEPT: Kompromitacijom do kontrole visokih funkcionera crkve Srbije