Košarka
ABA: Meč između Budućnosti i Cedevite odložen po drgui put zbog koronavirusa
Utakmica Cedevita Olimpije i Budućnost Volija u ABA ligi, koja je trebalo da bude odigrana u utorak, petog janura, odložena je zbog koronavirusa u podgoričkoj ekipi.
U pitanju je meč petog kola ABA lige, koji je trebalo da bude odigran u novembru, ali je i tada otkazan jer je u ekipi Budućnosti bilo zaraženih.
Termin odigravanja meča biće naknadno određen.
-
Politika4 days agoSpala knjiga na dva „ćacija“
-
Svetosavska sekta3 days agoUlazak u EU ne znači ništa ukoliko crkva Srbije nastavi da djeluje u Crnoj Gori
-
KOLUMNE1 day agoGrađanština kao tihi ubica Crne Gore
-
Društvo2 days agoMIT PROTIV DRŽAVE: Crna Gora nije na meti zato što je slaba, već zato što je opstala
-
Politika6 hours agoPod budnim okom Rusije