Politika
DPS NIKŠIĆ: Još jedna lažna vijest, Evropski tim za Nikšić nije pozvao svoje glasače da ostanu doma!
Povodom navoda koji su objavljeni na društvenim mrežama sa lažnog profila sa imenom nositeljke liste Evropski tim za Nikšić Sanje Damjanović, obavještavamo sve naše glasače da je to samo još jedan neuspjeli pokušaj sabotaže sigurne pobjede naše liste, saopštili su večeras iz Opštinskog odbora Demokratske partije socijalista Nikšić.
“Svojoj političkoj konkurenciji poručujemo da na ovaj način konstantno otkrivaju paniku koja vlada u njihovim redovima i nemoć da se sa njom izbore. Jasno je – i ovog puta Nikšić je ispravno izabrao i od sjutra zajedno ćemo mijenjati grad nabolje”, poručuju iz DPS Nikšić.
-
Svetosavska sekta3 days agoSveti Vasilije Ostroški – ogledalo licemjerja crkve Srbije i militantnog svetosavlja
-
Društvo3 days agoDVADESET GODINA OD OBNOVE NEZAVISNOSTI: Problemi sa kojima se nijesmo suočili nakon 2006. danas su samo eskalirali
-
Ekonomija3 days agoKako su aerodromi postali simbol partitokratskog sloma
-
Politika2 days agoNema priče sa folirantima
-
Ekonomija2 days agoSPLENDID KAO NOVI „BEOGRAD NA VODI“: Regionalni investicioni krugovi, stare veze i pitanja koja niko ne postavlja