Ekonomija
ĐUROVIĆ PORUČIO: Nema tolerancije za diskriminaciju u Vojsci CG
Načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore Milutin Đurović istakao je da neće imati tolerancije za bilo koji vid nacionalne, političke, vjerske, sindikalne ili druge diskriminacije u Vojsci Crne Gore, saopšteno je iz Ministarstva odbrane.
Đurović je to kazao na sastanku s predstavnicima Sindikata odbrane i Vojske Crne Gore Zdravkom Kasalicom, Goranom Dragišićem i Miroslavom Mališićem. Delegacija SOVCG upoznala je načelnika Generalštaba sa aktuelnim problemima po pitanju sindikalnog organizovanja u Vojsci Crne Gore.
“Naglasio je da će težiti unapređenju saradnje sa SOVCG, kako bi se unaprijedio odbrambeni sistem, u skladu sa Ustavom i zakonima”, saopšteno je iz Ministarstva.
-
Politika5 days agoĐUKIĆ: „Srpski svet“ je razbijen, a Srbija klizi u devedesete, to niko ozbiljan u Crnoj Gori ne može ponuditi kao alternativu za EU
-
Društvo5 days agoBotun je pao, Belveder nikada!
-
Svetosavska sekta16 hours agoJOŠ JEDAN BOŽIĆ POD SVETOSAVSKOM OKUPACIJOM: Slabljenje uticaja SPC je nada za Crnu Goru
-
Politika3 days agoNišta od tajni, samo rasulo
-
Politika2 days agoAmeričko-ruska presuda srpskom autokrati
-
Politika16 hours agoSvetosavsko skretanje salonskih evropejaca