Fudbal
STIŽE MESIJEV KUM: Aguero u Barseloni
Fudbaler Mančester Sitija Serhio Aguero uskoro bi trebalo da pojača redove Barselone.
Ugovor bi trebalo da bude potpisan do ljeta 2023, a uključivaće bonus ukoliko Katalonci osvoje Ligu šampiona.
Napadač, koji je ove sezone imao ograničenu minutažu kod Gvardiole, na taj način će se naći u istom timu sa velikim prijateljem i kumom Leom Mesijem.
Kada je potpisivao novi ugovor, Argentinac je navijačima poručio da neće otići dok ne osvoji Ligu šampiona sa Sitijem. Priliku za to će imati 29. maja protiv Čelzija.
Pored njega, Katalonci imaju plan da dovedu i Memfia Depaja. Holandskih reprezentativac potvrdio je svojim zastupnicima da želi da pređe u Barselonu.
-
Svetosavska sekta2 days agoSamo se u crkvi Srbije nagrađuje pedofilija
-
Politika3 days agoODSTUPANJE OD DOBRE PRAKSE SARADNJE SA EU: Da li Crna Gora postaje država bez vladavine prava?
-
Politika1 day agoCrna Gora nije u kombinaciji
-
Ekonomija1 day agoNaftne rezerve, 12,5 miliona eura i jedno ključno pitanje: Ko govori istinu građanima?
-
Politika6 hours agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti