Politika
FATIĆ: Krivokapić blamirao državu, potvrdio ispravnost politika prethodnih Vlada

Na današnjoj konferenciji prilikom zvanične posjete Sarajevu premijer Zdravko Krivokapić potvrdio je ispravnost dobrosusjedske politike koju vodimo svih ovih godina – kazao je poslanik Demokratske partije socijalista u Skupštini Crne Gore Bogdan Fatić.
Upravo, kako je kazao, zahvaljujući njihovoj politici Crna Gora nema spornih pitanja sa Bosnom i Hercgegovinom, a, dodaje, “za sram, stid i neprijatnost koju je premijer osjetio prema domaćinima neka zahvali svom aktuelnom ministru, negatoru genocida u Srebrenici”.
– Drago nam je što je bio u prilici pohvaliti se rezultatima dosadašnje vlasti, sa posebnim akcentom u oblasti turizma iz 2019. godine. Ni ovog puta svojim gafovima premijer Krivokapić nije propustio da u prepoznatljivim manirima izblamira i sebe i državu. Izazivao je podsmjehe i pokazao da se njegova osjećanja i emocije prema Sarajevu bude tek sa pomišlju na kafanu – rekao je Fatić.

-
Politika5 days ago
Što bi pad Vučića značio za Crnu Goru?
-
Svetosavska sekta5 days ago
Klečanje učenika pred klerofašizmom Crkve Srbije
-
KOLUMNE4 days ago
OPASAN PO REGION: Oskar izgubio razum
-
Politika2 days ago
ILI NE ZNAJU S KIM IMAJU POSLA ILI IMAJU REZERVNI PLAN: Ako nemaju čime da “pritisnu” Spajića, Hrvati da ne očekuju ništa
-
Politika2 days ago
Samo smijurija i mazanje očiju