Region
DODIK: “Lažete, blefirate i petljate”
Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da Republika Srpska ne prihvata imenovanje Kristijana Šmita za novog Visokog predstavnika u BiH.
“Ta persona koju su oni navodno imenovali za svog Visokog predstavnika, neće biti prihvatljiva i Republika Srpska neće prihvatiti ime niti bilo kakve njegove ingerencije”, rekao je Dodik u intervjuu za Radio Republike Srpske.
On je naveo da je Savet za provođenje mira u BiH (PIK) “blefirajući nešto navodno imenovao”, ocijenivši da je reč o “neproceduralnom imenovanju na bazi ignorisanja”.
-
Politika4 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika3 days agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Društvo1 day agoLjubav koja pamti srpski teror
-
Politika4 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Politika2 days agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu
-
Politika55 mins agoNije im lako
-
Društvo57 mins agoTRAGOVI NOVCA VODE DO LUŠTICE BAY? Da li je Veselin Milić preko Ljevnaića kupio nekretnine u elitnom rizortu?