Region
DOK NAŠI ŠTRJKUJU, SRPSKI SE TUKU: Udarali se advokati, razbijene glave…
Beograd — Nakon sjednice Skupštine Advokatske komore Beograda došlo je do fizičkog obračuna. Advokat Aleksandar Cvijić fizički je napao kolegu advokata Čedu Kokanovića.
Tuča je izbila u kafiću preko puta Sava centra, nakon današnje sjednice.
Do incidenta je došlo kada je Cvejić u kafiću fizički napao Kokanovića, udario da u lice, usljed čega mu je polomio naočare.
Od udarca se Kokanović zateturao unazad, i pao na žardinjeru zadobivši povrede po glavi i laktovima.
Cvejić je jedan od članova Upravnog odbora Advokatske komore Srbija za čiji opoziv danas glasali beogradski advokati i kandidat za novog potpredsjednika te komore, a Kokanović je jedan od vođa protesta advokata protiv Nacrta izmjena Zakona o parničnom postupku (ZPP).
Prema informacijama Tanjuga, do incidenta je došlo kada je Cvejić u kafiću fizički napao Kokanovića, udario da u lice, usljed čega mu je polomio naočare.
Od udarca se Kokanović zateturao unazad i pao na žardinjeru zadobivši po povrede glavi i laktovima.
Policija je došla na lice mjesta i uzima izjave od učesnika.
-
Politika4 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika3 days agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Društvo1 day agoLjubav koja pamti srpski teror
-
Politika4 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Politika2 days agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu
-
Politika3 hours agoNije im lako
-
Društvo3 hours agoTRAGOVI NOVCA VODE DO LUŠTICE BAY? Da li je Veselin Milić preko Ljevnaića kupio nekretnine u elitnom rizortu?