Fudbal
KAO SLOBODAN IGRAČ: Stevan Jovetić u Herti

Jer, nakon Italije (Fiorentina, Inter), Engleske (Mančester siti), Španije (Sevilja) i Francuske (Monako), zaigraće i u Njemačkoj!
Jo-Jo će kao slobodan igrač potpisati trogodišnji ugovor, što je sjajan transfer za 31-godišnjaka – u jednu od najboljih liga, u nadolazeći klub iz glavnog grada koji se prošle sezone borio za opstanak, a koji u novoj želi da okrene list.
Jovetić je, zapravo, treći kapitalac sportskog direktora kluba iz Berlina, Fredija Bobića, koji je već angažovao Suata Serdara iz Šalkea i Kevina Prinsa Boatenga.
Jovetić je u prethodne četiri sezone, ispunjene povredama, odigrao 77 utakmica za Monako i postigao 21 gol.
Ipak, kada je bio zdrav i spreman, a to je naročito bilo vidljivo u prethodnoj sezoni – dominirao je francuskim terenima, na svakom meču, maltene svakim dodirom, demonstrirao je klasu.

-
Politika4 days ago
Šubara i Katić išli na sigurno, dok političko svetosavlje apsorbuje Spajićev PES
-
Društvo3 days ago
OBRAZOVANJE ZAHTIJEVA KRITIČKO PROMIŠLJANJE, A NE DOGMU: Vjeronauci nije mjesto u školi
-
Politika3 days ago
Igra raskola
-
Ekonomija1 day ago
NOVI SVJETSKI SUKOB: Rat tarifa pogodio i pingvine