Vijesti
PRIVREMENO: Zbog olujnog vjetra zatvoren NP Biogradska gora
Zbog olujnog vjetra, NP Biogradska gora zatvoren je za posjetioce, saopšteno je iz uprave parka
“Uprava NP Biogradska gora obavještava građane i posjetioce da se zbog pogoršanih vremenskih prilika i jakog olujnog vjetara park zatvara do stabilizacije vremenskih prilika”, navodi se u saopštenju.
Nacionalni park je, kako su kazali, zatvoren zbog bezbjednosti posjetilaca i materijalnih dobara a o ponovnom otvaranju, kako su kazali, javnost će biti blagovremeno obaviještena.
-
Politika4 days agoFRUSTRACIJE CRNOM GOROM RAZOTKRILE VUČIĆA: Posrnuli autokrata više nema prostora za foliranje
-
Politika3 days agoVUČIĆ OSJETIO IZDAJU: BIA preko posrednika poslala jasnu poruku Mandiću
-
Politika3 days agoBotun, posljednja linija odbrane od EU
-
Politika3 days agoNemoj više da nas braniš, molim te…
-
Ekonomija13 hours agoEPCG U SPIRALI GUBITAKA: Kako je energetski gigant pretvoren u politički servis i mašinu za finansijsko samouništenje
-
Ekonomija2 days agoSKIJALIŠTE KOLAŠIN NI KRAJEM 2025. NEMA GARAŽU: Tenderi, pomjereni rokovi i sumnjivi milioni razotkrili BEMAX-mehanizam korišćenja države kao paravana
-
Politika13 hours agoDrž’ se ti Zaostra, Rajo