Region
TADIĆ: Naravno da mogu da pobijedim Vučića na predsjedničkim izborima

Naravno da mogu da pobijedim predsjednika Srbije Aleksandra Vučića na predsjedničkim izborima, optimistično je poručio lider Socijaldemokratske stranke i bivši predsjednik Srbije Boris Tadić u izjavi za Euronjuz.
Odgovarajući na pitanje zašto to do sada nije uradio, lider Socijaldemokratske stranke rekao je zato što je „preuzeo drugačiju ulogu“.
– Moja uloga nije bila da ja budem vodeća ličnost u opoziciji – dodao je Tadić i podsjetio da je želio da se povuče sa mjesta predsjednika Demokratske stranke, koja je tada postala opoziciona partija.
-U tom trenutku Demokratska stranka pokazuje namjeru, vođena od Dragana Đilasa i Bojana Pajtića da uđe u koaliciju sa Vučićem na lokalu, jer oni su promijenili odluku koju sam još ja kao predsjednik stranke nametnuo stranci, a to je da se ne ulazi u lokalu koalicije. Oni su nakon toga promijenili tu odluku. Ogromne sam kadrovske greške priznao, imao sam određene greške i sa aspekta jasne i spoljne politike i unutrašnje politike, ali ja sam o tome govorio hiljadu puta – rekao je Tadić.

-
Ekonomija3 days ago
CRNA GORA TONE U DEFICIT: U prvom kvartalu 2025. godine pogoršani svi ključni ekonomski pokazatelji
-
Politika2 days ago
Ovakvoga ka’ Rajo nema na svijet! Možda samo u Beograd…
-
Politika1 day ago
Gospodari farse su ponovo u igri
-
KOLUMNE1 day ago
SVI PUTEVI VODE NA STADION PODNO TENKA: Glavni dokazi o kriminalu Oskara i ekipe će tek ugledati svjetlost dana
-
Svetosavska sekta3 days ago
UZALUD PROMOCIJA METODIJA: Amfilohije je nazamjenjiv, podrška tzv. SPC će nastaviti da opada
-
Košarka4 days ago
Hrabra Crvena zvezda, a kakva bi drugo i mogla biti
-
Politika9 hours ago
Posljednji stisak ruske političke omče za srpskog autokratu