Vakcina
MINISTARSTVO EKONOMSKOG RAZVOJA: Turistički poslenici i ugostitelji da prijave zaposlene za vakcinaciju
Oni navode da će s obzirom na to da se u toku aprila očekuje dolazak velikog broja vakcina u Crnu Goru, zaposleni u turizmu i ugostiteljstvu će imati prioritet i vakcinisati se u najkraćem roku.
Ministarstvo ekonomskog razvoja pozvalo je sve turističke poslenike i ugostitelje da dostave spisak svojih zaposlenih i time ih prijave za vakcinaciju kako bi bili svrstani u prioritetnu grupu.
Oni navode da će s obzirom na to da se u toku aprila očekuje dolazak velikog broja vakcina u Crnu Goru, zaposleni u turizmu i ugostiteljstvu će imati prioritet i vakcinisati se u najkraćem roku.
Prijave je potrebno dostaviti putem e-maila [email protected].
“Imunizacija je jedini način da doprinesemo zdravstvenoj zaštiti i zaposlenih i gostiju, a samim tim i bržem oporavku ugostiteljsko-turističke privrede i osiguramo uspješnu turističku sezonu koja je od velikog značaja za ekonomski oporavak Crne Gore”, kazali su iz Ministarstva.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika5 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi