COVID-19
VLADA POČELA KAMPANJU: Vakciniši se, da porodica opet bude na okupu!
Vlada Crne Gore započela je kampanju u cilju vakcinisanja što većeg broja građana.
Opšta imunizacija jedini je način za povratak u normalne životne tokove, poručili su iz Vlade i pozvali građane da se prijave za vakcinaciju protiv COVID-a 19.
“Vakciniši se, da porodica opet bude na okupu”, navedeno je u spotu.
Vakciniši se, da porodica opet bude na okupu!
?
Epidemija virusa SARS-CoV-2 razdvojila je čitave porodice i primorala nas da se često držimo podalje od onih koji su nam najbliži. 1/2 pic.twitter.com/ZPJmLcKr7k— Vlada Crne Gore (@VladaCG) April 12, 2021
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika5 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi