Crna Hronika
PODGORICA: Procesuirane tri osobe zbog teških krađa

Službenici kriminalističke policije Centra bezbjednosti Podgorica lišili su slobode dva lica zbog sumnje da su izvršili dvije teške krađe, dok su protiv jednog lica zbog teške krađe podnijeli krivičnu prijavu u redovnom postupku, saopšteno je iz Uprave policije.
Slobode su lišeni L.T. (27) i D.H. (18) koji su uz krivičnu prijavu privedeni nadležnom državnom tužiocu u Podgorici.
Sumnja se da je L.T. u decembru 2017. godine izvršio provalu u poslovne prostorije privrednog preduzeća iz Podgorice, odakle je otuđio više računara.
Osim toga se sumnja da je D.H. (18) u avgustu ove godine iskoristio nepažnju zaposlenih i iz poslovnih prostorija privrednog preduzeća u Tuzima otuđio određenu količinu novca.
U redovnom postupku podnijeta je krivična prijava protiv S.K. (59) za koju se sumnja da je počinila tešku krađu na štetu jedne ženske osobe na način što je početkom decembra ove godine iz kuće oštećene otuđila određenu količinu novca.

-
Politika1 day ago
OPRAVDANA NERVOZA U BIA: Poslušnici u Crnoj Gori već razmišljaju kako poslije Vučića
-
Društvo4 days ago
Paradoks Trinaestojulske nagrade: Fašistička četnička ideologija i državno priznanje
-
Svetosavska sekta2 days ago
Promocija Metodija u Vučićevog „lojalistu“
-
Politika3 days ago
Ćutanje na četnizaciju Crne Gore imaće teške posljedice po PES i BS
-
Politika20 hours ago
LICEMJERJE AMERIČKE DIPLOMATIJE: “Zlonamjerni akteri” sad su poželjni partneri