Crna Hronika
POLICIJA: Kod bivšeg pripadnika srpske policije pronađen kriptovani telefon i propagandni materijal stranke Dake Davidovića
Podgorička policija danas je kontrolisala srpskog državljanina iz Rume Milana Devrnju i Nikšićanina Zdravka Kosanovića, kod kojih je pronašla kriptovani telefon, veću količinu kačketa i zaštitnih maski sa natpisom stranke “Narodni pokret”, koju je nedavno osnovao Miodrag Daka Davidović, piše CdM.
Prema nezvaničnim informacijama CdM-a iz policije, pronađena je i službena legitimacija Devrnje, a tokom postupka je utvrđeno da je on bivši policajac MUP-a Srbije.
Predmeti su pronađeni u mercedesu G klase, čiji je vlasnik Kosanović.
Devrnja, prema nezvaničnim informacijama CdM-a, sa sobom nosi službenu legitimaciju udruženja bivših pripadnika MUP-a Srbije.
U Crnoj Gori boravi u Nikšiću, sa smještajem u jednom hotelu u tom gradu.
-
Politika3 days agoAlbanci i Bošnjaci mogu odlučiti i o nestanku Crne Gore
-
Politika4 days agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti
-
Svetosavska sekta3 days agoCrkva Srbije ne služi Bogu, nego mamonu
-
Društvo1 day agoĆirilica između fanatizma i istorije
-
Politika2 days agoA od kuma kineske supersonične rakete!
-
Ekonomija11 hours agoMARTOVSKI SNIJEG NE MOŽE SAKRITI ISTINU: Kolašin je preživio sezonu zahvaljujući prirodi, ne državi
-
Društvo11 hours agoKrsto i Rako, dvije smrti i jedna vječna opomena Crnoj Gori