Vijesti
KONJEVIĆ: Vlasnici Vijesti bili na tajnoj večeri sa Milivojem Katnićem u njegovoj kući u Bajramovici
Vlasnici Vijesti bili su nedavno na tajnoj večeri u kući kod Glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića, otkrio je Raško Konjević, lider SDP-a na svom Tviter nalogu.
“Problem” nekih portala i @Vijestime je susret clana Odbora za bezbjednost sa direktorom policije na javnom mjestu. Ali @Vijestime nije “problem” nedavna “tajna vecera” vlasnika Vijesti sa SDT Katnic u Bajramovici u njegovom porodicnom domu. Tema nije bila utaja poreza, napisao je Konjević.
“Problem” nekih portala i @Vijestime je susret clana Odbora za bezbjednost sa direktorom policije na javnom mjestu. Ali @Vijestime nije “problem” nedavna “tajna vecera” vlasnika Vijesti sa SDT Katnic u Bajramovici u njegovom porodicnom domu. Tema nije bila utaja poreza.??
— Rasko Konjevic (@raskokonjevic) September 10, 2021
-
Politika3 days agoZAŠTO JE EVROPA PRECRTALA DEMOKRATE: BIA snajka, BIA…
-
Politika4 days agoTo se, oprostite, zove izdaja
-
Politika2 days agoUgovor DPS-a i Jedinstvene Rusije – spin koji je ofirao Spajića
-
Politika1 day agoProputovanje evropske zaprege na pogon prosrpskih i proputinovskih trojanskih konja
-
Politika4 days agoDečko koji tu nema šta da traži
-
Ekonomija24 hours agoA možda nam na more dođu jemenski Huti?!