Vijesti
MARKOVIĆ: Prethodna vlast je ona koja je zaslužna za vođstvo u EU integracijama

Ocjena predsjednice Evropske Komisije Ursule Von Der Lajenda da je CG lider u EU integraciji, zasluga je prethodne vlasti koja je stvorila uslove da otpočnemo pregovore, i posebno prethodne Vlade koja je otvorila sva poglavlja i osigurala internu spremnost za zatvaranje najmanje još 6 poglavlja, napisao je bivši predsjednik Vlade Crne Gore Duško Marković na Twitteru.
“Gdje je tu zasluga sadašnje vlasti za godinu mandata i koji je rezultat aktuelne Vlade na EU planu. Ne postoje! Nego se opet Evropi predstavljaju našim rezultatima i projektima. Da li bi dala tako povoljne ocjene za “sprženu zemlju” kako je naziva nova vlast?” napisao je Marković.
Ocjena predsjednice EK @vonderleyen da je CG lider u EU integraciji, zasluga je prethodne vlasti koja je stvorila uslove da otpočnemo pregovore, i posebno prethodne Vlade – koja je otvorila sva poglavlja i osigurala internu spremnost za zatvaranje najmanje još 6 poglavlja.
1/2 pic.twitter.com/dvlaTh7PFm— Duško Marković (@DuskoMarkovicCG) September 30, 2021

-
Politika4 days ago
AU REVOIR Makron zatvorio vrata za Mandića i njemu slične: Nema EU za one koji negiraju genocid u Srebrenici!
-
Društvo4 days ago
Trinaesti jul u okovima fašizma
-
Politika2 days ago
Sve je u glavi
-
Fudbal2 days ago
KUMOVSKI KLANOVI U OZBILJNOJ OPASNOSTI: Da li je Zvezdan Terzić oštetio Crvenu zvezdu za 6.000.000 eura?