Ekonomija
MEDOJEVIĆ O RASKIDU ZA MALE HE: Nesposobna i skupa Vlada veselih apostola

Ugovore o mini HE je trebalo osporiti zbog korupcije i šteta koje nanose državi, ocijenjeno je iz Pokreta za promjene.
“Zbog nestručnih i lažnih izvještaja o uticaju na životnu sredinu, zbog sumnji da se radi o pranju novca. Vlada veselih apostola je odlučila da raskine ugovore i tako omogući pravni osnov investitorima da tuže državu za izgubljenu dobiti, materijalne troškove itd. Milioni para poreskih obveznika ide na računu Milovih i Acovih tajkuna”, rekao je predsjednik PZP-a Nebojša Medojević.
On se zapitao da li je ovo neznanje ili korupcija.
“Nesposobna, nestručna i veoma skupa Vlada veselih apostola”, zaključio je Medojević u pisanoj izjavi dostavljenoj portalu Luča.
Podsjetimo, pet investitora investitora tužilo je državu zbog raskida ugovora o izgradnji malih elektrana.

-
Politika4 days ago
Što bi pad Vučića značio za Crnu Goru?
-
Svetosavska sekta4 days ago
Klečanje učenika pred klerofašizmom Crkve Srbije
-
KOLUMNE3 days ago
OPASAN PO REGION: Oskar izgubio razum
-
Politika1 day ago
ILI NE ZNAJU S KIM IMAJU POSLA ILI IMAJU REZERVNI PLAN: Ako nemaju čime da “pritisnu” Spajića, Hrvati da ne očekuju ništa
-
Politika1 day ago
Samo smijurija i mazanje očiju