Magazin
MADALINA: Ona je zaista najljepša žena na svijetu

Madalina Genea (33) koja je još prije dvije godine zasjenila sve na festivalu u Veneciji, a danas je nazivaju najljepšom ženom na svijetu – odmara ovih dana sa svojim novim partnerom u Portofinu.
Rumunka Madalina Genea, koja živi i radi u Italiji, majka je Šarlote, prije svega je model, a zatim glumica.
Njenim čarima nijesu mogli da odole Džerald Batler, Majkl Fasbender, Leondardo di Kaprio. Bila je u vezi i sa trgovcem umjetninama Vitom Šnabelom, dok iz veze sa rumunskim preduzetnikom ima ćerku Šarlotu.
Zbog svog egzotičnog izgleda, pojavila se u brojnim kampanjama, serijama, televizijskim emisijama, ali i muzičkim spotovima.
Madalina je počela da se bavi manekenstvom kada je imala samo 15 godina. Prve revije uradila je u Milanu, gdje i sada živi.
Pojavila se i u spotu Erosa Ramacotija za pjesmu “Il tempo tra di noi”, a 2010. učestvovala u italijanskom “Plesu sa zvezdama”. Piste je zamenila filmskim kamerama i igrala prvo u italijanskom filmu “I Soliti idioti”, nakon čega je dobila ulogu u filmu “Don Hamingway”. Igrala je pored slavnog Majkla Kejna u filmu “Youth” (igrala je Mis sveta), a onda i “Zulenderu 2”.

-
Politika3 days ago
Poziv na “ukidanje” Crne Gore – objelodanjeni planovi BIA i srbijanskih partija
-
Politika3 days ago
SLUČAJ DRITAN: Kratko pamćenje, veliki nesojluk
-
Politika4 days ago
Sve naopako
-
Politika1 day ago
Put principijelne lažavine
-
Politika1 day ago
PONAVLJAJU GREŠKE U CRNOJ GORI I REGIONU: Evropa ništa nije naučila iz egipatske lekcije
-
Svetosavska sekta5 hours ago
Crnogorsko pravosuđe i Crkva Srbije: Saučesnici u ćutanju i zataškavanju