Politika
SJUTRA SE SASTAJU OPET: Đukanović se večeras sreo sa Lajčakom u Briselu
Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović susreo se večeras u Briselu sa Miroslavom Lajčakom, specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine i ostala regionalna pitanja.
Kako navode, uoči sjutrašnjeg sastanka lidera Zapadnog Balkana u Briselu, na poziv visokog predstavnika EU za zajedničku vanjsku i bezbjednosnu politiku Đozepa Borelja, predsjednik Crne Gore Milo Đukanović susreo se večeras sa Miroslavom Lajčakom, specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine i ostala regionalna pitanja.
“U dužem i otvorenom razgovoru razmijenjena su mišljenja o aktuelnim kretanjima u Crnoj Gori i regionu, u kontekstu obaveza koje stoje pred našom zemljom u pregovaračkom procesu, i o potrebi zajedničkog djelovanja EU i zemalja Zapadnog Balkana na jačanju njegove evropske perspektive”, naveli su u saopštenju.
-
Društvo4 days agoUBISTVO PAMĆENJA: Kad se ime antifašiste uklanja, na ispitu je savjest i istorijska svijest Crne Gore
-
Društvo2 days agoLaž je srpski državni interes
-
Ekonomija5 days agoIZ AVIONA VELIKO GRADILIŠTE, NA ZEMLJI NEMA NI VODE NI KANALIZACIJE: Spajićeva bajka i surova realnost Kolašina
-
Politika2 days agoMandićev šamar Vučiću, sprema se vra(ne)ški odgovor?
-
Politika17 hours agoOPOZICIJA, VLAST I USTAVNE PROMJENE: Zaštitom državnih interesa DPS štiti i svoje interese