Vijesti
MOJKOVAC: Opozicija slavi pobjedu


Iz Demokratske Crne Gore i Koalicije za budućnost Mojkovca saopštili da će “po svemu sudeći DPS u Mojkovcu nakon 16 godina izgubiti vlast”
Potpredsjednik Demokratske Crne Gore Vladimir Martinović kazao je da “po svemu sudeći DPS u Mojkovcu nakon 16 godina gubi vlast.
On je kazao da prema informacijama koje ta partija ima nakon 50 odsto prebrojanih glasova da “nakon 16 godina DPS će u Mojkovcu izgubiti vlast”.
Nosilac liste “Ne damo Mojkovac”, Radonja Vuković kazao je novinarima da je na osnovu 80 odsto prebrojanih glasova Demokratska partija socijalista izgubila vlast u Mojkovcu.
Kako on tvrdi, prema tom uzorku, DPS bi imao 14 mandata.
– Mojkovac kao i Crnma Gora će da krenu putem oporavka, DPS će doživjeti poraz kao i 30. avgusta prošle godine – kazao je on.
DF je prema tim preliminarnim rezultatima osvojio sedam mandata, Demokrate četiri, a preostale tri opozicione liste po dva.
Poručio je da od ostalih opozicionih aktera očekuju “najmanje izvinjenje za sve što su u predizbornoj kampanji radili protiv nas”.
Ispred štaba Demokratskog fronta u Mojkovcu, takođe je počelo slavlje.


-
Temaprije 4 dana
”SRPSKI SVET” POLOMIO ZUBE U CRNOJ GORI: Da je vječna!
-
Svetosavska sektaprije 2 dana
SVETOSAVSKA SEKTA I POSTUPAK ZA PEDOFILIJU: Da je Amfilohije živ mogao bi da bude svjedok pokajnik!?
-
Komnetarprije 2 dana
Koga li je zapadnulo carstvo?!
-
Temaprije 5 dana
DRITAN ĆUTI O TAJNIM SASTANCIMA U BEOGRADU: Vučićev ”politički trofej” rado bi da se zaboravi vila ”Bokeljka”
-
Temaprije 14 sati
TAJNI SUSRETI UZ POLITIČARE, BIZNISMENE, STARLETE: Vučić htio da se pohvali da Dritana drži u šaci!?
-
Temaprije 1 dan
O nezavisnosti