Košarka
RADONJIĆ: Očekuje nas još teža utakmica, očekujem još bolju Budućnost
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je danas da će drugi meč finala ABA lige protiv Budućnosti biti teži i dodao da pojedini elementi u igri njegovog tima moraju biti bolji ako žele do pobjede.
“Svjesni smo da nas očekuje još teža utakmica nego ona koju smo odigrali u nedjelju. Očekujem još bolju Budućnost, pokazali su veliki kvalitet i imamo ogroman respekt prema njima”, rekao je Radonjić, prenosi klub.
Košarkaši Zvezde pobijedli su juče ekipu Budućnosti sa 82:78 i tako poveli sa 1:0 u finalu plej-ofa ABA lige, a već sjutra igra se drugi meč finalne serije.
“Moramo biti energetski na visokom nivou. Takođe, koncentracija u igri mora da bude adekvatna značaju meča. U prošloj utakmici je bilo dobrih momenata i dobrih elemenata, ali i onih kojima nisam zadovoljan u kojima moramo biti bolji da bismo došli do pobjede”, rekao je Radonjić.
On je dodao da je situacija sa povrijeđenim igračima Korijem Voldenom i Markom Jagodićem Kurdižom i dalje neizvjesna.
“Situacija sa igračima koji nisu mogli da nastupe je takva da nismo u prilici da donosimo odluke, osim na sam dan utakmice”, rekao je Radonjić.
-
Politika3 days agoVučić će „rešiti“ to sa Turcima u Crnoj Gori
-
Politika2 days agoMandiću akcije SDT-a poslužile da Spajića i Bečića stavi pod kontrolu i učini nebitnim
-
Društvo3 days agoNENAUČNA REVIZIJA ISTORIJE: PES namjerava da briše „nasilnu“ iz aneksije kako bi na kraju dao i legitimitet Podgoričkoj skupštini
-
Politika2 days ago“USTAŠE“, „BALIJE“, „ŠIPTARI”, A SAD TURCI: Kako Beograd izmišlja neprijatelje Crnoj Gori
-
Politika4 days agoIznenađeni i uvrijeđeni
-
Politika19 mins agoNije sve u foliranju, ima nešto i u prolaznosti