Rukomet
LIGA ŠAMPIONA U RUKOMETU: Budućnost odolijevala poluvrijeme u Moskvi
Drugi put u sezoni, Budućnost je odigrala dobro 1. poluvrijeme protiv CSKA. Nažalost, u nastavku je do izražaja došla duža klupa rivala, koji je slavio 27:23 i vratio se na 1. mjesto grupe B.
Ruskinje će u posljednjem kolu u Đeru pokušati da osvoje bar bod protiv trostrukog uzastopnog prvaka Evrope i ostanu na vrhu, dok će Podgoričanke u osminu finala sa 5. mjesta.
Ako “plave” izbace četvrtoplasirani tim grupe A, u četvrtfinalu bi igrale sa pobjednikom grupe B, tako da su mogući novi dueli sa današnjim protivnikom ili Đerom.
-
Politika3 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika1 day agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport4 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija2 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet4 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…