Region
SRBIJA: Počinje vakcinacija novinara

U Srbiji od utorka počinje vakcinacija novinara koji izvještavaju sa terena i medijskih radnika neophodnih za funkcionisanje redakcija, objavilo je danas Udruženje novinara Srbije (UNS).
Udruženje je apelovalo da redakcije u sačinjavanju spiskova vode računa o najugroženijim kolegama iz dnevnih redakcija, novinarima, snimateljima, fotoreporterima i drugima koji najviše vremena provode na terenu ili onih čije zdravlje je najugroženije iz drugih objektivnih razloga, navedeno je u saopštenju.
Udruženje novinara je pozvalo kolege da „solidarnošću u sopstvenim redovima ponovo pokažu brigu za javni interes i značaj svoje uloge za cijelo društvo“.

-
Politika4 days ago
AU REVOIR Makron zatvorio vrata za Mandića i njemu slične: Nema EU za one koji negiraju genocid u Srebrenici!
-
Društvo4 days ago
Trinaesti jul u okovima fašizma
-
Politika2 days ago
Sve je u glavi
-
Fudbal2 days ago
KUMOVSKI KLANOVI U OZBILJNOJ OPASNOSTI: Da li je Zvezdan Terzić oštetio Crvenu zvezdu za 6.000.000 eura?