Uncategorized
PELE ČESTITAO MESIJU: Priče kao naše biće sve rjeđe

Leo Mesi je juče postigao 643. gol za isti tim, za svoju Barselonu, čime je izjedančio rekor legendarnog Pelea.
U narednim mečevima Mesi će sigurno prestići Brazilca, ali ta činjenia ne smeta jednom od največih igrača svih vremena.
“Kad ti srce preplavi ljubav, teško je promijeniti put. Kao i ti – znam kako je nositi isti dres svakog dana. Kao i ti – znam da ne postoji ništa bolje od mjesta u kojem se osjećamo kao kod kuće. Čestitam ti na istorijskom rekordu. Ali, prije svega, čestitam ti na istorijskj kraijeri u Barseloni. Ovake priče, poput naše – da smo karijeru proveli u jednu klubu, biće sve rjeđe”, poručio je Pele.
Mesi je prvi gol za Barselonu postigao 2004. godine protiv Albasetea.

-
Svetosavska sekta5 days ago
Porfirije ćuti o Kosovu, ali zato TZV. SPC neumorno radi na sukobima u Crnoj Gori
-
Politika2 days ago
Ostadoše samo dugmići
-
Politika4 days ago
Hoćete li to pristati da vas četnici „popisuju“, kuku vam u pamet!?
-
Medijsko reketiranje2 days ago
HAJKA EKSPONENATA ’’MEDIJSKE MAFIJE’’ SE NASTAVLJA: Jednokratne najamnice tzv. SPC uključile se u progon Portala Aktuelno
-
Politika3 days ago
SRPSKI DRŽAVNI TERORIZAM I RUSIJA KAO OSLONAC: Vučić nikad neće biti Putinov balkanski Lukašenko
-
Politika13 hours ago
GRUHONJIĆ ZA AKTUELNO: Američka diplomatija i cijeli politički Zapad, čine sa Vučićem istu grešku kao i sa Miloševićevim zlikovačkim režimom
-
Medijsko reketiranje13 hours ago
UREDNIK PORTALA AKTUELNO OTKRIVA: Preko Abazovića i ”medijske mafije” stvara se ambijent za likvidaciju Zorana Bećirovića i mene!