Društvo
CRNAGORAPUT (VIDEO): Snjegočistači rade na putu Nikšić-Šavnik-Žabljak
Snjegočistači državnog preduzeća “Crnagoraput” rade na održavanju puteva zahvaćenih snijegom na sjeveru Crne Gore, a kako je jutros izgledao radni dan nekih od koji su raduli održavanje putnog pravca Nikšić – Šavnik – Žabljak zabilježeno je i okom kamere.
Jutros u sedam sati, prema podacima Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju Crne Gore, sniježni pokrivač na Žabljaku je dostigao 97 santimetara, dok je u Šavniku iznosio 10 santimetara.
Kako prenosi agencija Mediabiro, na relaciji Šavnik-Žabljak saobraćaju putnička i kombi vozila, dok je kamionima sa prikolicom i šleperima zabranjeno kretanje zbog snijega.
S ciljem zaštite stanovništva od koronavirusa zabranjen je putnički međugradski saobraćaj od petka od 22h do ponedjeljka u 05h.
-
Svetosavska sekta4 days agoZarobljenici srednjeg vijeka
-
Politika4 days agoNadrealno razvaljivanje
-
Politika1 day agoĐeljošajev „albanski model“ ugroženog srBstva
-
Politika2 days agoPumpaj…
-
Svetosavska sekta3 days agoOkupacija Crne Gore u nekoliko slika
-
Društvo13 hours agoZašto bi povratak školskog broda “Jadran” Hrvatskoj bio povratak Crne Gore sebi
-
Svetosavska sekta13 hours agoCrkva Srbije debelo naplatila „oslobodiocima“ to što ih je dovela na vlast