Politika
MARKOVIĆ POENTIRAO: Krivokapić priznao ispravnost politike DPS-a o članstvu u NATO

Nakon što je premijer Zdravko Krivokapić u izjavi nakon razgovora sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom najavio nastavak spoljno-političkog kursa Crne Gore, na tviteru se oglasio doskorašnji predsjednik Vlade Crne Gore Duško Marković.
Podsjetimo, na pitanje o odnosima sa Rusijom, Krivokapić je nepomenuo da je tokom izlaganja ekspozea u Skupštini Crne Gore kazao da će jačati odnose sa svima pa i sa Moskvom.
“Taj dio se odnosio prevashodno u ekonomiji, odnosno turizmu jer najviše turista u Crnu Goru dolazi iz Rusije. Dio koji bude u sukobu sa politikom Alijanse, naravno da ćemo poštovati politiku Alijanse”, istakao je Krivokapić.

-
Društvo5 days ago
ESKALACIJA VRŠNJAČKOG NASILJA, NEPOTIZAM, KAZNE INSPEKCIJE: Ko štiti kadrove Vesne Bratić u OŠ “Vuko Jovović”?
-
Politika3 days ago
Pogoršavanje odnosa sa Hrvatskom i EU – državni projekat crnogorske vlasti pod pokroviteljstvom Beograda
-
Politika4 days ago
POČETAK KRAJA DEMOKRATA: Crvenokravataši će se u Nikšiću boriti za golo političko preživljavanje
-
Politika2 days ago
Frka im je, pobro
-
Politika19 hours ago
Ibrahim u „srpskom svetu“