Politika
MARKOVIĆ POENTIRAO: Krivokapić priznao ispravnost politike DPS-a o članstvu u NATO

Nakon što je premijer Zdravko Krivokapić u izjavi nakon razgovora sa generalnim sekretarom NATO Jensom Stoltenbergom najavio nastavak spoljno-političkog kursa Crne Gore, na tviteru se oglasio doskorašnji predsjednik Vlade Crne Gore Duško Marković.
Podsjetimo, na pitanje o odnosima sa Rusijom, Krivokapić je nepomenuo da je tokom izlaganja ekspozea u Skupštini Crne Gore kazao da će jačati odnose sa svima pa i sa Moskvom.
“Taj dio se odnosio prevashodno u ekonomiji, odnosno turizmu jer najviše turista u Crnu Goru dolazi iz Rusije. Dio koji bude u sukobu sa politikom Alijanse, naravno da ćemo poštovati politiku Alijanse”, istakao je Krivokapić.

-
Politika3 days ago
MOSKVA NE PRESTAJE DA STEŽE OMČU: Koliko još može da izdrži srpski autokrata?
-
Društvo4 days ago
NASTAVLJA SE DISKRIMINACIJA CRNOGORSKIH VJERNIKA: Mandić-Spajićeva vlast u dogovoru sa SPC želi da izbriše Crnogorsku pravoslavnu crkvu
-
Politika3 days ago
Težački posao
-
Politika2 days ago
VRLINA PODANIŠTVA: Kad je neko rođen da služi