Politika
BOGDANOVIĆ: Izglasaju zakon, pa se onda pitaju da li je usklađen sa Ustavom
Generalni sekretar Demokratske partije socijalista Aleksandar Bogdanović kazao je da vladajuća većina prvo izglasa zakon, pa se tek onda pita da li je usklađen sa Ustavom Crne Gore.
Bogdanović je reagovao nakon odluke poslanika Demokratske Crne Gore i Građanskog pokreta URA da Ustavnom sudu podnesu prijedlog za ocjenu ustavnosti spornih članova 15 i 16 novog Zakona o unutrašnjim poslovima.
“Po svemu sudeći, imamo novu političku praksu. Vladajuća većina prvo izglasa zakon, pa se tek onda pita da li je on usklađen sa ustavom. Kako bi bilo da sljedeći put prvo pročitaju sadržaj prijedloga zakona prije nego što u Skupštini dignu ruke za njega “, objavio je Bogdanović na Twitter-u.
-
Politika4 days agoDemokrate kao elementarna nepogoda
-
Politika4 days agoU društvu bruke, farse i svinjarije
-
Svetosavska sekta5 days agoSVETOSAVSKA INKVIZICIJA: Vučićevi isljednici koji siju strah u SPC
-
Politika5 days agoPODGORICA IZMEĐU NESPOSOBNOSTI I PARTIJSKIH SVAĐA: Vlast koja nije u stanju da sačuva ni ono što je grad već imao
-
Svetosavska sekta22 hours agoSamo se u crkvi Srbije nagrađuje pedofilija
-
Politika2 days agoODSTUPANJE OD DOBRE PRAKSE SARADNJE SA EU: Da li Crna Gora postaje država bez vladavine prava?