Politika
SANJA VLAHOVIĆ: Rezultate nam niko ne može osporiti
Ambasadorka Crne Gore u Italiji Sanja Vlahović saopštila je da rezultate njene ambasade niko ne može osporiti.
Ona je objavila podsjećanje na novogodišnji prijem sa predsjednikom Italije Serđom Matarelom, očigledno reagujući na najavu povlačenja sedam ambasadora, među kojima je i Vlahovićeva.

Foto: facebook
“Eto tako, radimo i radili smo za svoju državu… u svakoj prilici! Rezultate nam niko ne može oduzeti… Idemo dalje”, napisala je Vlahovićeva na svom fejsbuk profilu.
Ministar vanjskih poslova Đorđe Radulović odlučio je da, pored Vlahovićeve, opozove i ambasadora Crne Gore u Kini Darka Pajovića, ambasadora u Srbiji Tarzana Miloševića, ambasadora u Bosni i Hercegovini Obrada Miša Stanišića, ambasadorku u Ujedinjenim arapskim emiratima Dušanku Jeknić, Ambasadora pri svetoj stolici Miodraga Vlahovića i ambasadorku u Njemačkoj Veru Kuliš.
-
Svetosavska sekta2 days agoSveti Vasilije Ostroški – ogledalo licemjerja crkve Srbije i militantnog svetosavlja
-
Društvo3 days agoDVADESET GODINA OD OBNOVE NEZAVISNOSTI: Problemi sa kojima se nijesmo suočili nakon 2006. danas su samo eskalirali
-
Ekonomija3 days agoKako su aerodromi postali simbol partitokratskog sloma
-
Politika23 hours agoNema priče sa folirantima
-
Ekonomija23 hours agoSPLENDID KAO NOVI „BEOGRAD NA VODI“: Regionalni investicioni krugovi, stare veze i pitanja koja niko ne postavlja