Vijesti
NIJE MU OSTALA DUŽNA: Kosor čestitala Oluju, pa ju izvrijeđao poznati srpski vaterpolist

Bivša premijerka Hrtvatske Jadranka Kosor čestitala je na Twitteru Dan pobjede, a dobila je brojne uvrede, uglavnom od korisnika iz Srbije.
– Ja čestitam hrvatski Dan pobjede, a dobijem zauzvrat ovo. Teški kompleksi i mržnja – poručila je Kosor i objavila poruku koju joj je napisao bivši vaterpolski reprezentativac Srbije Danilo Ikodinović.
Ikodinović, koji se i politički aktivirao, pogrdnim riječima je izvrijeđao bivšu premijerku.
– Ti si moralna nakaza i teško go**o – napisao joj je Ikodinović, koji je član Odbora za sport Narodne stranke, no nije i član stranke.
Ikodinović je jedan od najvećih srpskih vaterpolista; bio je s reprezentacijom prvak svijeta u Montrealu, olimpijski viceprvak u Ateni, broncu su uzeli na OI u Sydneyju 2000., a tu su i dva zlatna odličja na Europskim prvenstvima.
Ja čestitam hrvatski Dan pobjede, a dobijem za uzvrat ovo. Teški kompleksi i mržnja. https://t.co/ZyhnuzSV49
— Jadranka Kosor (@_Jadranka_Kosor) August 5, 2021

-
Noćni život5 days ago
BOKI, MEGATREND I STARLETE: Bogdanović u društvu intelektualne elite!
-
Politika4 days ago
Milojko bez nalogodavca potonuo u političku opskurnost
-
Svetosavska sekta3 days ago
Ostojić postao ćaci-mitropolit, sada „dovodi u red“ nelojalne vladike
-
Društvo17 hours ago
Trajaće ovo još dugo
-
Politika2 days ago
NOVI ŠAMAR ZA SRPSKOG AUTOKRATU: Rusi preko NIS-a nastavljaju da zatežu političku omču oko Vučića
-
Svetosavska sekta17 hours ago
Država bez prava, Crkva Srbije bez ograničenja