Ekonomija
MEDOJEVIĆ: “Apostol za kapitalne investicije” kontradiktoran

Poslanik Pokreta za promjene (PZP) Nebojša Medojević nazvao je, između ostalog, “opasnim” i “sumnjivim” današnje saopštenje ministra za kapitalne investicije Mladen Bojanića da Vlada nikada nije donijela odluku o gašenju nacionalne aviokompanije “Montenegro Airlines”.
“Apostol za kapitalne investicije je na presu 24.12. rekao da se Montenegro Airlines gasi. Danas kaze da Vlada nikad nije donijela odluku o gašenju MA. Neozbiljno, diletanski, sumnjivo i opasno”, objavio je Medojević na svom twitter nalogu.
Apostol za kapitalne investicije u Vladi CG je na presu 24.12. rekao da se Montenegroairlines gasi. Danas kaze da Vlada nikad nije donijela odluku o gasenju MA. Neozbiljno, diletanski, sumnjivo i opasno. pic.twitter.com/7x9NqaJYjp
— Nebojsa Medojevic (@NebojsaMedojevi) December 27, 2020
Bojanić je danas rekao da je nemoguće prihvatiti ponudu kompanije “Savana” Veselina Mijača o kupovini Montenegro Airlines, ali i da Vlada nije donijela odluku o gašenju kompanije. Bojanić je poručio da su suprotne tvrdnje obična laž.

-
Svetosavska sekta2 days ago
METODIJE MITROPOLIT: Napredovao u službi zbog odanosti četništvu i politici „krvi i tla“, tek predstoje operativna prestrojavanja
-
Svetosavska sekta4 days ago
EVROPA DA PREĐE SA FRAZA I FLOSKULA NA DJELA: Ako žele Crnu Goru u EU, moraju konkretno da pomognu protiv militantnog svetosavlja
-
Društvo1 day ago
„Oslobodilačko“ obesmišljavanje 21. maja
-
Politika3 days ago
Velikosrpska “crna trojka” sabijena u ćorsokak
-
Politika2 days ago
Od fantazija o „velikom državniku“ do sudbine Slobodana Miloševića