COVID-19
ALARMANTNO: Korona ušla u pljevaljski Dom starih
orona je u Pljevljima ušla i u Dom starih, saznaje Televizija Crne Gore (TVCG). Testirani su svi korisnici i zaposleni, a 11 osoba je pozitivno na koronavirus.
Kako saznaje TVCG, devet od njih su korisnici, a dvije osobe zaposleni u Domu.
Usluge Doma starih u Pljevljima koristi 55 osoba.
Podsjećamo, Pljevlja su opština sa najviše oboljelih na 100.000 stanovnika.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi
-
Politika1 hour agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama