COVID-19
BEOGRADSKI SAJAM: Kilometarski red za vakcinaciju
Na video snimku snimljenom jutros u Beogradu, vidi se nepregledna kolona građana koji stoje, čekajući red da budu vakcinisani.
Za dva dana je na Beogradskom sajmu vakcinu protiv koronavirusa, kako je jutros saopšteno, primilo 2.600 građana, od toga juče oko 1.300.
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Aleksandar Stefoski rekao je jutros da do sada nije bilo komplikacija i neželjenih reakcija i da sve protiče u najboljem redu.
Prema njegovim riječima, vakcinu će danas primiti još 1.200 građana.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Politika6 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi