COVID-19
BEOGRADSKI SAJAM: Kilometarski red za vakcinaciju
Na video snimku snimljenom jutros u Beogradu, vidi se nepregledna kolona građana koji stoje, čekajući red da budu vakcinisani.
Za dva dana je na Beogradskom sajmu vakcinu protiv koronavirusa, kako je jutros saopšteno, primilo 2.600 građana, od toga juče oko 1.300.
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Aleksandar Stefoski rekao je jutros da do sada nije bilo komplikacija i neželjenih reakcija i da sve protiče u najboljem redu.
Prema njegovim riječima, vakcinu će danas primiti još 1.200 građana.
-
Politika4 days agoSpala knjiga na dva „ćacija“
-
Svetosavska sekta3 days agoUlazak u EU ne znači ništa ukoliko crkva Srbije nastavi da djeluje u Crnoj Gori
-
KOLUMNE1 day agoGrađanština kao tihi ubica Crne Gore
-
Društvo2 days agoMIT PROTIV DRŽAVE: Crna Gora nije na meti zato što je slaba, već zato što je opstala
-
Politika7 hours agoPod budnim okom Rusije