COVID-19
KORONAVIRUS I CRNA GORA: Danas predstavljanje novih mjera
Predstavnici Ministarstva zdravlja i Instituta za javno zdravlje prezentovaće danas, na konferenciji za novinare, mjere za suzbijanje širenja koronavirusa.
Iz Ministarstva zdravlja je saopšteno da će na konferenciji govoriti ministarka u tom resoru Jelena Borovinić Bojović i direktor Instituta za javno zdravlje Igor Galić.
Kako je najavljeno, na konferenciji će govoriti i ministar ekonomskog razvoja Jakov Milatović i članica Komisije za zaštitu stanovništava od koronavirusa Milena Cojić.
Konferencija će biti održana u Institutu za javno zdravlje u 15 sati.
-
Politika1 day agoAlbanci i Bošnjaci mogu odlučiti i o nestanku Crne Gore
-
Politika3 days agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti
-
Svetosavska sekta5 days agoSamo se u crkvi Srbije nagrađuje pedofilija
-
Svetosavska sekta1 day agoCrkva Srbije ne služi Bogu, nego mamonu
-
Politika4 days agoCrna Gora nije u kombinaciji
-
Ekonomija4 days agoNaftne rezerve, 12,5 miliona eura i jedno ključno pitanje: Ko govori istinu građanima?
-
Politika10 hours agoA od kuma kineske supersonične rakete!