Društvo
JEDAN OD NAJLJEPŠIH MOMENATA SA CETINJA: “Kad je bilo stani-pani, stizali su Mojkovčani”
Jedan od upečatljivijih momenata tokom jučerašnje proslave Dana nezavisnosti u Prijestonici, bio je dolazak Mojkovčana, prenosi Antena M.
Mojkovčani su povodom Dana nezavisnosti organizovali i vatromet koji će se u ovom gradu dugo pamtiti.