Vijesti
MEDOJEVIĆ SPAJIĆU: Znam od kojih para si kupio Mercedesa, u ZIKS-u ga nemaš đe voziti
Nakon što je objavljeno da je ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić kupio automobil marke Mercedes najnovije klase GLE 300D 4 MATIC, oglasio se predsjednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević koji tvrdi da zna od kojih para je ministar kupio vozilo, a da će to znati i tužilaštvo.
“Neka što više kupuje. Lakše ćemo to zaplijeniti kao imovinu stečenu kriminalom. Ja znam od kojih para si kupio. A znaće i tužilaštvo. Pozdravi Kustrova, Žugića i ekipu. U ZIKS-u ga nemaš đe voziti!!”, napisao je Medojević na Facebooku.
On dodaje narod jedva sastavlja kraj sa krajem: Ministar Milojko Spajić kupio auto od 65.000 eura!
Spajić je naveo da je za svoje pare kupio auto da ne bi jahao državu i koristio službeni u privatne svrhe.
-
Politika4 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika3 days agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Društvo19 hours agoLjubav koja pamti srpski teror
-
Politika4 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Politika2 days agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu