Vijesti
U ZATVORU PROVEO SEDAM GODINA: Darka Šarića prebacuju u kućni pritvor

Šarić je uhapšen u martu 2014. godine po potjernici koju je Srbija za njim raspisala zbog šverca 5,7 tona kokaina iz Južne Amerike
Pljevljak Darko Šarić, kom se sudi za šverc 5,7 tona kokaina iz Južne Amerike u Evropu, biće prebačen u kućni pritvor, nakon što je u zatvorskom proveo skoro sedam godina, javljaju srbijanski mediji.
Kako javlja Nova.rs, on će biti smješten u kuću svoje supruge Lane Popović.
Šarić je uhapšen u martu 2014. godine po potjernici koju je Srbija za njim raspisala zbog šverca 5,7 tona kokaina iz Južne Amerike.
Nakon što je u zatvorskom pritvoru proveo skoro punih sedam godina, Apelacioni sud je donio odluku da mu bude određena blaža mjera to jest kućni pritvor s nanogicom.
Šarić bi uskoro trebalo da bude osuđen za šverc kokaina nakon ponovljenog drugostepenog postupka, a istovremeno pred Apelacionim sudom je i drugi predmet u kom je prvooptuženi, a koji se odnosi na pranje novca.

-
Društvo2 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Politika5 days ago
Samo smijurija i mazanje očiju
-
Politika5 days ago
ILI NE ZNAJU S KIM IMAJU POSLA ILI IMAJU REZERVNI PLAN: Ako nemaju čime da “pritisnu” Spajića, Hrvati da ne očekuju ništa
-
Svetosavska sekta3 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Ekonomija2 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze