Društvo
VUKOVIĆ RAZOČARAN SASTANKOM SA PREMIJEROM: Marketing najgore vrste
Predsjednici crnogorskih lokalnih samouprava imali su danas sastanak sa premijerom Zdravkom Krivokapićem povodom teške epidemiološke situacije. Sastankom nije nimalo bio zadovoljan gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković, koji je saopštio da nikakvi konkretni zaključci nijesu usvojeni.
Vuković je naveo da je sastanak trajao nepunih 40 minuta jer je, kako tvrdi, premijer imao toliko vremena.
“Završen sastanak. Trajao je nepunih 40 minuta (premijer je imao toliko vremena). Dvadeset minuta je govorio on sam. Bez prilike da se nešto kaže. Bez konkretnih zaključaka. Bez osjećaja odgovornosti za dramatičnu situaciju u kojoj se nalazimo. Politički marketing najgore vrste”, napisao je Vuković na svom Tviter nalogu.
Završen sastanak. Trajao je nepunih 40 minuta (premijer je imao toliko vremena). 20 minuta je govorio on sam. Bez prilike da se nešto kaže. Bez konkretnih zaključaka. Bez osjećaja odgovornosti za dramatičnu situaciju u kojoj se nalazimo. Politički marketing najgore vrste. pic.twitter.com/ucT4mMvcrm
— Ivan Vukovic (@pg_mayor) March 3, 2021
-
Politika3 days agoAlbanci i Bošnjaci mogu odlučiti i o nestanku Crne Gore
-
Politika4 days agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti
-
Svetosavska sekta3 days agoCrkva Srbije ne služi Bogu, nego mamonu
-
Društvo1 day agoĆirilica između fanatizma i istorije
-
Politika2 days agoA od kuma kineske supersonične rakete!
-
Ekonomija6 hours agoMARTOVSKI SNIJEG NE MOŽE SAKRITI ISTINU: Kolašin je preživio sezonu zahvaljujući prirodi, ne državi
-
Društvo6 hours agoKrsto i Rako, dvije smrti i jedna vječna opomena Crnoj Gori