Ekonomija
OD PONOĆI: Skuplje sve vrste goriva u Crnoj Gori

Sve vrste goriva u Crnoj Gori skuplje su od ponoći, saopštilo je Miistarstvo kapitalnih investicija.
Iz resora Mladena Bojanića saopštili su da je od danas po dva centa biti skuplji BMB 98, BMB 95 i lož ulje, dok je dizel biti skuplji tri centa.
Tako će BMB 98 narednih 15 dana koštati 1.37 eura po litru, BMB 95 euro i 33 centa, dok će litar dizela koštati 1.19 eura.
Loš ulje koštaće 1.16 eura.
Naredni obračun će se obaviti 5. jula, a eventualno izmijenjene cijene naftnih derivata važiće od 6. jula.

-
Politika5 days ago
IPAK SE OKREĆE Mandić, Bečić i Spajić zabranjuju okupljanja: Da su ovakve izmjene usvojene 2020. Amfilohija bi kažnjavali i do 10.000 eura DNEVNO!
-
Politika2 days ago
MOSKVA NE PRESTAJE DA STEŽE OMČU: Koliko još može da izdrži srpski autokrata?
-
Društvo3 days ago
NASTAVLJA SE DISKRIMINACIJA CRNOGORSKIH VJERNIKA: Mandić-Spajićeva vlast u dogovoru sa SPC želi da izbriše Crnogorsku pravoslavnu crkvu
-
Politika3 days ago
Težački posao
-
Politika20 hours ago
VRLINA PODANIŠTVA: Kad je neko rođen da služi