Politika
SPP: Predala prijedlog Zakona o zabrani negiranja, minimiziranja, opravdavanja ili odobravanja holokausta, zločina genocida i zločina protiv čovječnosti
Stranka pravde i pomirenja je poslaničkom klubu Crno na bijelo danas predala prijedlog Zakona o zabrani negiranja, minimiziranja, opravdavanja ili odobravanja holokausta, zločina genocida i zločina protiv čovječnosti, saopšteno je iz Građanskog Pokreta URA.
Iz SPP-a očekuju da će prijedlogom ovog zakona i usvajanjem u Skupštini Crne Gore u budućnosti eleminisati svaki pokušaj negacije, ali i manipulacije žrtvama holokausta ili genocida.
-
Društvo4 days agoAsimiluj me nježno
-
Ekonomija4 days agoŽIČARA KOJA NIKAD NIJE BILA OŠTEĆENA, ALI JE DVIJE SEZONE ZATVORENA: Kako Skijališta Crne Gore od svoje prave tuđu krivicu
-
Ekonomija2 days agoSki-centar u glavi, sidro u stvarnosti
-
Medijsko reketiranje2 days agoBEMAX MEDIJI I RUSKA PROPAGANDA: Kako je spin SVR razotkrio etiketiranje i zamjenu teza
-
Politika5 days agoRasprodato
-
Ekonomija4 hours agoBUDŽET ZA 2026: Propuštena prilika za razvoj i socijalnu stabilnost