Vijesti
VLADA: Istorijska odluka, Solana je državno vlasništvo

“Hvala svima koji su se godinama borili za naša prirodna bogatstva”, kazao je potpredsjednik Vlade
Savjet za privatizaciju i kapitalne projekte na današnjoj sjednici, kojom je predsjedavao predsjednik Savjeta, premijer Zdravko Krivokapić, donio je odluku da Ulcinjska solana bude u državnom vlasništvu.
Krivokapić je saopštio da je Savjet za privatizaciju jednoglasno dao mišljenje u odnosu na zahtjev društva solana “Bajo Sekulić” u stečaju i konstatovao da se nijesu stekli uslovi za pretvaranje prava korišćenja u prava svojine.
“Zemljište ukupne površine 14.524.051 metara kvadratna stalna državna svojina Crne Gore kako prije privatizacije tako i do današnjeg dana”, naveo je Krivokapić na Tviteru.
“Istorijska odluka Savjeta za privatizaciju: Solana je državno vlasništvo!!! Hvala svima koji su se godinama borili za naša prirodna bogatstva”, objavio je potpredsjednik Vlade na Tviteru.
Istorijska odluka Savjeta za privatizaciju: #Solana je državno vlasništvo!!!
Hvala svima koji su se godinama borili za naša prirodna bogatstva! pic.twitter.com/JLZagWYmvl
— Dr Dritan Abazovic (@DritanAbazovic) July 21, 2021

-
Ekonomija4 days ago
CRNA GORA TONE U DEFICIT: U prvom kvartalu 2025. godine pogoršani svi ključni ekonomski pokazatelji
-
Politika3 days ago
Ovakvoga ka’ Rajo nema na svijet! Možda samo u Beograd…
-
Politika2 days ago
Gospodari farse su ponovo u igri
-
KOLUMNE2 days ago
SVI PUTEVI VODE NA STADION PODNO TENKA: Glavni dokazi o kriminalu Oskara i ekipe će tek ugledati svjetlost dana
-
Svetosavska sekta4 days ago
UZALUD PROMOCIJA METODIJA: Amfilohije je nazamjenjiv, podrška tzv. SPC će nastaviti da opada
-
Politika1 day ago
Posljednji stisak ruske političke omče za srpskog autokratu