Košarka
DŽEJMS NAKON POVREDE: Vratiću se kao da nisam ni odlazio
Najbolji košarkaš Los Angeles Lejkersa LeBron Džejms doživio je sinoć težu povredu u meču protiv Atlanta Houksa, a u toku noći se oglasio na Tviteru.
“Ništa me ne ljuti i ne rastužuje više nego to što nisam u mogućnosti pomoći mojim saigračima. Boli me i spolja i iznutra trenutno. Povratak nazad i oporavak počinju odmah. Vratiću se kao da nikada nisam ni odlazio”, napisao je Kralj.
Nothing angers and saddens me more than not being available to and for my teammates! I’m hurt inside and out right now. ??♂️. The road back from recovery begins now. Back soon like I never left. #ThekidfromAKRON??
— LeBron James (@KingJames) March 21, 2021
LeBronu je stradao članak u jednom duelu nakon čega je pao, potom nastavio meč i ubacio trojku, da bi nakon još jednog time-outa odšepao u svlačionicu.
Houksi su lako ostvarili trijumf, a za sada nije precizirano koliko će Džejmes odsustvovati s parketa.
-
Politika13 hours agoAlbanci i Bošnjaci mogu odlučiti i o nestanku Crne Gore
-
Politika2 days agoPOSLUŠNICI SAD: Spajića u dvije godine napustili vodeći ljudi, uz njega ostali politički diletanti
-
Svetosavska sekta4 days agoSamo se u crkvi Srbije nagrađuje pedofilija
-
Politika5 days agoODSTUPANJE OD DOBRE PRAKSE SARADNJE SA EU: Da li Crna Gora postaje država bez vladavine prava?
-
Politika3 days agoCrna Gora nije u kombinaciji
-
Ekonomija3 days agoNaftne rezerve, 12,5 miliona eura i jedno ključno pitanje: Ko govori istinu građanima?
-
Svetosavska sekta12 hours agoCrkva Srbije ne služi Bogu, nego mamonu