Region
ZBOG BELIVUKA: Podnijete krivične prijave protiv Vučića i Vulina

Potpredsjednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević kazao je da su Republičkom javnom tužilaštvu podnijete krivične prijave protiv predsjednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra policije Aleksandra Vulina sa, kako je rekao, navođenjem svih dokaza koji su se pojavljivali u medijima, a koji ih dovode u vezu sa kriminalim klanom Veljka Belivuka
Kako je rekao Vučević, u prijavi se traži da nadležno tužilaštvo utvrdi sve činjenice i “javnost dobije odgovor kakav zaslužuje”.
Predsjednik SNS-a Aleksandar Vučić ovaj potez je već najavio i rekao da će se tako utvrditi istina da li su on i Aleksandar Vulin sarađivali i viđali se sa Belivukom.
Podsjetimo, početkom decembra prošle godine, Vučević je Republičkom tužilaštvu podnio krivičnu prijavu protiv Aleksandra Vučića i njegovog brata Andreja, kako bi se utvrdilo da li su povezani sa “slučajem Jovanjica”.
Krajem januara tužilaštvo je saopštilo da braća Vučić nemaju nikakve veze sa Jovanjicom.

-
Noćni život4 days ago
BOKI, MEGATREND I STARLETE: Bogdanović u društvu intelektualne elite!
-
Politika3 days ago
Milojko bez nalogodavca potonuo u političku opskurnost
-
Svetosavska sekta2 days ago
Ostojić postao ćaci-mitropolit, sada „dovodi u red“ nelojalne vladike
-
Politika1 day ago
NOVI ŠAMAR ZA SRPSKOG AUTOKRATU: Rusi preko NIS-a nastavljaju da zatežu političku omču oko Vučića
-
Svetosavska sekta3 hours ago
Država bez prava, Crkva Srbije bez ograničenja
-
Društvo3 hours ago
Trajaće ovo još dugo