Društvo
PODGORICA: Pri kraju postavljanje panoramskog točka
U želji da Podgorica obiluje sadržajima koje imaju svjetski turistički centri, Sekretarijat za komunalne poslove Glavnog grada je u skladu sa zakonskim procedurama izdao saglasnost za postavljanje panoramskog točka.
Montiranje ove atrakcije je pri kraju tako da će građani i posjetioci Podgorice uskoro biti u prilici da naš grad posmatraju sa 40 metara visokog panoramskog točka, koji je ujedno i najveći u ovom dijelu Evrope.
Vožnje će trajati 15 minuta, a panoramski točak moći će da primi i do 250 osoba.

-
Politika5 days agoDa li je Moskva spremna da podrži koncept Pravoslavne crkve u Crnoj Gori?
-
Politika3 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika13 hours agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport4 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija2 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet4 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…