Region
REAKCIJA IZ SRBIJE: Krivokapić pokazao da mu nije stalo do Srba
Ministar policije Srbije Aleksandar Vulin reagovao je na najnoviju odluku premijera Crne Gore Zdravka Krivokapića da pokrene postupak razrješenja ministra pravde i ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića.
“Premijer Krivokapić je još jednom pokazao da mu nije ni malo stalo do toga šta misle i osjećaju i Srbi i Srbija. I dobro što je to uradio, poruku smo razumjeli, po njoj ćemo i postupati. Pokazao je da mu nije stalo do Srba”; rekao je Vulin. Za Večernje novosti.
Dodao je da oni koji mrze Srbe uvijek nađu zajednički jezik:
“Ne bi me čudilo da u antisrpskoj politici potraži podršku Mila Đukanovića. Oni koji mrze Srbe se uvijek prepoznaju i na kraju nađu zajednički jezik “, zaključio je on.
-
Politika5 days agoImamo posla sa preplaćenim seksom
-
Politika3 days agoNavodna histerija protiv Srba u Crnoj Gori je samo propaganda u režiji Aleksandra Vučića
-
Politika1 day agoDisciplina muljanja
-
Ekonomija4 days agoKONTROVERZNI PLAN, KONTROVERZNI PARTNER: Durmitor ne može da se razvija na sumnjama
-
Društvo3 days agoPOLICIJA NA SKIJANJU: Kako se „pregledom“ traži bjegunac, a pronalazi turizam
-
Politika14 hours agoUZROČNO-POSLJEDIČNE VEZE: Od „zarobljenog DPS-a“, do lažnih dojava i policijskih „pregleda“