Društvo
NA GORICI: Rukovodstvo Glavnog grada položilo vijenac
Povodom 9.maja, Dana pobjede nad fašizmom, gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković, predsjednik Skupštine Glavnog grada Đorđe Suhih, predsjednik UBNOR-a i antifašista Podgorice Borivoje Banović i predstavnici SUBNOR-a i antifašista Crne Gore na čelu sa predsjednikom Zuvdijom Hodžićem, položili su vijenac na Spomenik Partizanu – borcu na Gorici.
Dan pobjede nad fašizmom obilježava se u znak sjećanja na 9. maj 1945. godine i kapitulaciju Njemačke u Drugom svjetskom ratu.
-
Politika3 days agoDa li je Moskva spremna da podrži koncept Pravoslavne crkve u Crnoj Gori?
-
Politika1 day agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Sport2 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Svijet2 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…
-
Ekonomija4 hours agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?