Vakcina
VUKOVIĆ PRIMIO VAKCINU ASTRAZENEKA: Pozvao građane da i oni to urade
Gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković primio je AstraZeneka vakcinu. Pozvao je građane da i oni to urade, kako bi se uz poštovanje mjera, što prije izborili s koronavirusom i vratili normalnom životu.
“Hvala divnim doktorima i sestrama na lijepom prijemu i profesionalnom odnosu! Ponosni smo na vas!”, napisao je Vuković na Fejsbuku.
Vuković je istakao da su maske obavezne i nakon vakcinacije i da nema prostora za relaksaciju.
-
Politika3 days agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Ekonomija4 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Politika4 hours agoRajo otvorio predizbornu sezonu poltronisanja zapadnim ambasadama
-
Politika1 day agoSaša nejaki i laž o Peđi