Društvo
VUKSANOVIĆ STANKOVIĆ: Sačuvaćemo institucije koje baštine crnogorski identitet
Poslanica Socijaldemokratske partije (SDP) Draginja Vuksanović Stanković na svom tviter nalogu prokomentarisala je pritiske na Fakultet za crnogorski jezik i književnost.
“Oni koji su protiv postojanja Fakulteta za crnogorski jezik i književnost su negatori crnogorskog, državnog, nacionalnog, kulturnog i jezičkog identiteta. Odbranićemo i sačuvati institucije koje baštine crnogorski identitet.” – napisala je ona.
Oni koji su protiv postojanja Fakulteta za crnogorski jezik i književnost su negatori crnogorskog, državnog, nacionalnog, kulturnog i jezičkog identiteta.
Odbranićemo i sačuvati institucije koje baštine crnogorski identitet. ?? pic.twitter.com/lwmiz4lO0R— Draginja Vuksanović Stanković (@Draginja07) March 6, 2021
-
Politika3 days agoZa kad ti to treba, Vučko?
-
Politika2 days agoSamo još jedna kalkulacija, samo još jedan promašaj
-
Politika3 days agoKako sadašnji DPS diskredituje ideju za koju se izborio prije 20 godina
-
Politika1 day agoBOLESNA AMBICIJA POLITIČKOG POLUPROIZVODA: Mujović bi sve da stavi pod kontrolu, a završiće na politikantskom smetlištu
-
Društvo3 hours agoLjubav koja pamti srpski teror